Program na listopad


Začátky koncertů: 21:00

Vstupenky na místě 180,- úterý 1 Keltské úterý: IRLANDA + ISARA 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- středa 2 !V.V.Ú. + P.U.M. + URTICA 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- čtvrtek 3 RED HOT CHILI PEPPERS Revival - Paprikacze 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 300,- pátek 4 KRAUSBERRY 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- sobota 5 The KREDENC hrají Creedence Clearwater Revival (CCR) 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
neděle 6 ZAVŘENO
Vstupenky na místě 150,- pondělí 7 LED ZEPPELIN revival + YOUNG HORSES - Neil Young Tribute
Vstupenky na místě 180,- úterý 8 Keltské úterý: VINTAGE WINE + DICK O´BRASS 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- středa 9 DUKLA VOZOVNA + STICX 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- čtvrtek 10 ROCK AUTOMAT + ROLLING STONES Revival 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- pátek 11 VOLANT + PUNK FLOID 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- sobota 12 IRON MAIDEN Revival Plzeň 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 250,- neděle 13 UŠIRVÁČ (Hudba Praha-Jasná Páka revival) - vzpomínka na Michala Ambrože
Vstupenky na místě 150,- pondělí 14 THE AMSTERDAM HAMSTER + LARS
Vstupenky na místě 180,- úterý 15 The YESTERTONES + GUMPTION 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 160,- středa 16 CHOŤ TOPIČE - mejdan ševců ze Zruče 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- čtvrtek 17 19:00 Koncert proti totalitě 17.ročník: HALLY BELLY + GIGIGANG + SBK + VEJFUK + VEJŠKA 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 250,- pátek 18 20:00 THE FIALKY + HOUBA + DAFY AND THE RAFTERS 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 280,- sobota 19 GUNS N' ROSES Tribute Slovakia 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
neděle 20 ZAVŘENO
Vstupenky na místě 200,- pondělí 21 ZÁVIŠ
Vstupenky na místě 180,- úterý 22 Keltské úterý: FOGGY DUDE + THE ONION RINGS 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- středa 23 ZNOUZECTNOST + BIKINI 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- čtvrtek 24 U2 revival.cz 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- pátek 25 PROFESSOR (Beatles, Lennon, Deep Purple, Queen, AC/DC, etc...) 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 200,- sobota 26 METALLICA revival Beroun 24:00-06:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
neděle 27 ZAVŘENO - LEGENDA FOLIUM - LINKIN PARK Tribute (UA) koncert zrušen, kapele nebylo umožněno vycestovat
Vstupenky na místě 220,- pondělí 28 19:30 PAVEL SEDLÁČEK & CADILLAC + host: MÍRA HAJŠMAN
Vstupenky na místě 180,- úterý 29 Keltské úterý: BARBAR PUNK 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma
Vstupenky na místě 180,- středa 30 CZECH FLOYD - PINK FLOYD Tribute 24:00-05:00 Reprodukovaná rocková hudba s VIDEOPROJEKCÍ - vstup zdarma